programy

Aplikacja PIT 2015 do pełnienia zeznań fiskalnych za 2014 r.

Rozpoczęcie roku, to gorący czas rozrachunków z fiskusem. Nikt nie kocha podatków i rozliczeń rocznych, niemniej jednak z aplikacją pit 2015 prosto, krok po kroku zrealizujemy swój formularz w banalny i pewny sposób.

Czytaj dalej

Deklaracja podatkowa a jej skutecznie i szybkie rozliczenie w internecie

Niemało spraw załatwiamy z użyciem internetu, bo jest to niezabierające czasu, wygodne oraz – szczególnie – jeszcze bezpieczniejsze niż do tej pory. Wyjątkiem od tej reguły bez wątpienia nie będzie szansa przygotowania deklaracji podatkowej.

Czytaj dalej

Internet niegdyś i dziś – w jakim kierunku podążamy?

Jeszcze parę lat wstecz Internet używany był głównie do tego, ażeby utrzymywać kontakty z bliskimi, szukać rozrywki i informacji na najróżniejsze atrakcyjne dla nas tematy. W dniu dzisiejszym sytuacja wygląda odrobinę inaczej, ponieważ Internet nieustannie się rozwija, dostęp do niego ma coraz liczniejsze grono osób na całym świecie, a zakres jego możliwości nieustannie się poszerza. W jakim kierunku następuje jego rozwój?

Czytaj dalej

Intrygujące rozstrzygnięcia przy prowadzeniu firmy

Prowadzenie firmy wymaga w dzisiejszych czasach informacji z wielu dziedzin życia. Zatem trzeba mieć baczność nie jedynie na kwestie księgowe, ale szeroko pojęte kwestie wizerunkowe. Będzie to parę informacji, o jakich każdy przedsiębiorca musi nie zapominać.

Czytaj dalej